Koty i Kalendarz Majów

SnLLeadv80

Kochamy koty i uwielbiamy gry planszowe, dlatego też udziału w konkursie, w którym można pomóc potrzebującym zwierzakom i wygrać bardzo dobrą grę planszową, ciężko było sobie odmówić.

Konkurs i koty

26 czerwca Repek i Magda po raz kolejny zorganizowali bardzo ciekawą akcję, mającą na celu wsparcie fundacji Stawiamy Na Łapy zajmującej się opieką bezdomnych i pokrzywdzonych kotów. Akcja odbyła się na łamach grupy Facebookowej krakowskiej kawiarni dla graczy Hex.

Zadaniem uczestników konkursu było wymyślić imię dla jednej z podopiecznych fundacji – ślicznej, czarnej kotki. Zwycięzca zostaje nie tylko „chrzestnym” małego, czarnego futrzaka, ale też wygrywa przywilej zakupienia prezentu dla fundacji, a sam otrzymuje grę (w tej edycji Tzolkin: Kalendarz Majów) od organizatorów akcji. Wątek konkursu do poczytania na Facebooku.

nocka2

Jurorom najbardziej przypadła do gustu propozycja Dziamy, a śliczna kotka dostanie na imię Nocka. Podopieczni fundacji otrzymają niezbędne wsparcie, a Tzolkin wesprze bibliotekę EnD Games i trafi najpewniej pod recenzencką lupę w niedalekiej przyszłości.

Powiedzmy sobie jednak szczerze – nie sztuką jest pomóc, kiedy w zamian za to otrzymujesz grę wartą znacznie więcej. Bardzo cenimy postawę organizatorów konkursu, którzy nagrodę podarowali z własnych zbiorów, i dlatego postanowiliśmy dać też więcej od siebie zakupując nie jeden, ale dwa koszyki dla kotów fundacji.

Chcielibyśmy, żeby inicjatywa zapoczątkowana przez Repków rozwijała się, i żeby kolejne osoby mogły mieć wkład w pomoc potrzebującym zwierzakom.

pomagaj!

Aktywnie pomagać można na bardzo wiele sposobów – jednym z nich są zakupy charytatywne, jakich można dokonać na stronie sklepu fundacji Stawiamy Na Łapy. Wystarczy kliknąć w ten odnośnik, wybrać i zakupić dary dla podopiecznych fundacji.

Możecie też kliknąć tutaj, aby adoptować kotka.

Jeśli kochacie koty, ale z jakiegoś powodu nie możecie adoptować, a chcecie im poświęcić swój wolny czas, możecie zostać wolontariuszem wspierającym fundację.

O innych sposobach pomocy (domy tymczasowe, 1% z podatku, adopcja wirtualna) także możecie przeczytać na stronie fundacji Stawiamy Na Łapy.

157j7vb.jpg

My dziękujemy Maciejowi i Magdzie za inicjatywę, fundacji Stawiamy Na Łapy za ogrom energii jaki poświęcają swoim podopiecznym, a także wszystkim tym, którzy już wspierają (lub wesprą po tym wpisie) działania charytatywne na rzecz pokrzywdzonych zwierząt.

PS. Wygłaskajcie od nas swoje czworonogi :)

Opublikowany w: Inne

3 komentarzy do “Koty i Kalendarz Majów

  1. Agnieszka says:

    Bardzo dziękujemy za świetny, niecodzienny pomysł pomocy naszym podopiecznym i ciepłe słowa :) Kociaki oczywiście zostały odpowiednio „wymiętoszone”

    • EnD Games says:

      Podziękowania należą się Maciejowi i Magdzie – to ci wyjątkowi ludzie zorganizowali ten konkurs. Dzięki nim my, a także wielu innych miłośników kotów i gier planszowych poznało fundację oraz jej cele. Wiemy też, że Repkowie planują kolejne akcje wspierania fundacji – warto śledzić ich ogłoszenia zamieszczane na Facebooku.

Komentarze są wyłączone.