Ekipa

Ertai

Dawid „Ertai” Cichy

Miłośnik gier wszelakich – planszowych, bitewnych, fabularnych i komputerowych. Od 20 lat zajmuje się gryfikacją i wszystkim, co z nią związane, rozkładając na czynniki pierwsze mechaniki stojące za sukcesami i porażkami różnych tytułów. Wielki fan kotów. Uwielbia też dobrą kawę i chociaż powinien unikać jej w nadmiarze, nie zawsze mu się to udaje.

Dziam

Magdalena „Dziamka” Blaschke

Zamienia kawę na projekty. Prywatnie i zawodowo ;) Życiowy grumpy cat. Potrafi załatwić niemal wszytsko, ale swoje musi pomarudzić. Uwielbia koty i sowy. Uczuciem darzy planszówki, a szczególne miejsce w jej sercu zajmują te pięknie wydane. Czepia się szczegółów,  pisze, robi korekty, ikonki, css’y, muffiny i serniki.

API

API

Najmłodszy redaktor – rocznik 2014. Najsłynniejszy syn Rihanny. Nie jest najostrzejszą kredką w piórniku, ale brak rozumku dzielnie nadrabia urokiem osobistym, (wszechobecnym) futrem i pociesznością. Jego pasją jest pochłanianie jedzenia, bycie równoległym, spanie w dziwnych pozycjach i gryzienie Ertaia w stopy. API jest głównym jurorem nagrody „I fits I sits” – przydzielanej grom, których pudełka uradują Waszych milusińskich.

Ten blog nie mógłby zaistnieć bez pomocy testerów-pasjonatów. W tej roli ekipa:

Ankeszu, Ania, Brylant, Karol, Kamila, Kobe, Kuba, Kulisty, Reverant, Ślimak, Uday, Ull, Wilczyca i inni.